"Айдарівці" в зоні АТО здобули славу 300 спартанців

Легендарне прізвисько до бійців "Айдару" "приклеїлося" ще влітку.

Бійців добровольчого батальйону "Айдар" в зоні АТО називають "українськими 300 спартанцями". Нагадаємо, що раніше в Харкові батальйон "Айдар" отримав нову броньовану машину

Це прізвисько вони отримали, коли прийняли бій і розгромили ворога, чисельність якого перевищувала їх власні сили в п'ять разів.

Про це розповів айдаровец Орест Каракевич у програмі "Хоробрі серця" на 1+1.

Легендарне прізвисько до бійців "Айдару" "приклеїлося" ще влітку після бою за селище Хрящувате на околиці Луганська, пояснив Орест.

"В половині шостого пішла атака на нас. Були переважаючі сили противника - до трьохсот чоловік піхоти і три танки. У нас було два танки, в одному з яких снаряд заклинило, і 60-70 "айдарівців". Нам вдалося відбити цю атаку, відкинути їх. Знову таки, все це завдяки самопожертві бійців "Айдара", - розповів Каракевич.

За його словами, бій був настільки успішним, що тоді ж українські війська могли звільнити Луганськ.

"Мені здається дивним, чому нам не віддали тоді наказ за підтримки військових зайти в Луганськ, - дивується "айдарівець". - Потім мій друг спілкувався при обміні полоненими з сепаратистами, і вони запитали те ж саме: "Чому ви не зайшли в Луганськ? Нас було 50-60 осіб зі стрілецькою зброєю. Всі інші втекли". Тобто до 24 серпня ми могли звільнити це місто".

Нагадаємо, що "айдарівці" на реабілітації й у відпустці влаштували концерт учням на Київщині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: