Азаров пообіцяв "Охматдиту" 900 мільйонів на нові корпуси

Прем'єр зазначив, що лікарні буде забезпечене ритмічне фінансування і жорсткі строки будівництва.

Кабінет Міністрів має намір виділити в 2012 році 900 млн гривень на будівництво нових корпусів і реконструкцію Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" у Києві.

"В 2013 році ми повністю завершимо реконструкцію "Охматдиту" і в Києві буде сучасна дитяча лікарня європейського рівня", - сказав прем'р-міністр Микола Азаров у ході відвідування будівництва центру з пересадження кісткового мозку й дитячої онкогематології в "Охматдиті".

Прем'єр повідомив, що поставлено жорсткі строки для будівництва корпусу, де буде розміщатися центр з пересадження кісткового мозку й дитячої онкогематології, і буде забезпечене ритмічне фінансування.

Він підкреслив, що вже цього року на ці цілі виділено 270 млн гривень із бюджету, а в 2012 році буде виділено близько 900 млн гривень.

"Початок покладено, поставлено жорсткі строки для будівництва цього корпусу, тому що ми повинні в Києві побудувати сучасну дитячу лікарню", - сказав Азаров.

При цьому прем'єр зазначив, що після завершення будівництва цього корпусу буде проведена реконструкція головного корпусу "Охматдит".

У лютому Кабмін створив міжвідомчу робочу групу з питань оснащення медичним устаткуванням, проектування, будівництва й реконструкції лікарні "Охматдит" і лікарні Донецького обласного клінічного територіально-медичного об'єднання.

Читайте також:

Влада зносить частину лікарні "Охматдит" заради готелю до Євро-2012

Роботи з реконструкції "Охматдиту" проведуть за 2 роки

У Києві дитячу лікарню перетворили на казку

ВідеоАзаров пообіцяв "Охматдиту" 900 мільйонів на нові корпуси

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: