Азарова прирівняли до успішних європейських реформаторів

Поки що лише на білбордах.

У Києві, а також в інших українських містах, з'явилися білборди з цитатами прем'єр-міністра України Миколи Азарова, колишніх глав урядів Британії та Польщі Маргарет Тетчер і Лешека Бальцеровича.

Білборди розмістив фонд Стабільна Україна, який проводить інформаційну кампанію під назвою Реформи неминучі.

"Мета кампанії - поліпшити сприйняття процесу реформування в Україні. У рамках кампанії мешканців України інформують про те, що важкий, трудомісткий процес реформування вже пройшли багато європейських країн. І, через час, позитивні результати реформування стали очевидними, а негативний емоційний фон "шокової терапії" забутий", - говориться в повідомленні фонду.

Як приклад були обрані близькі сусіди Польща та Росія, а також зразкова Великобританія. У ході кампанії були розміщені білборди у восьми містах України: Києві, Одесі, Запоріжжі, Харкові, Севастополі, Дніпропетровську, Донецьку та Львові.

На плакатах наведені цитати європейських політиків - екс-президента Польщі Олександра Кваснєвського, екс-прем'єр-міністра Великобританії Маргарет Тетчер, колишнього в.о. голови уряду Росії Єгора Гайдара, екс-віце-прем'єр-міністра Польщі Лешека Бальцеровича. Фонд поставив в один ряд "з успішними європейськими реформаторами" і главу Кабміну Миколу Азарова.

Зокрема, фонд використовував низку цитат: "Україну чекають реформи, або крах (Бальцерович), Наше завдання - скоротити розрив між бідними і найбагатшими (Азаров), Найголовнішим ресурсом держави є людина (Тетчер)".

"Ця інформаційна кампанія покликана привернути увагу громадськості до складного, але необхідного процесу реформування. І тільки за умови суспільної підтримки та участі реформи можуть дати позитивний результат у майбутньому", - пояснила глава представництва Фонду Стабільна Україна в Україні Наталія Шейко.

"Обираючи спікерів, ми хотіли використати як приклад людей, які докорінно і рішуче змінили економічний розвиток своєї країни. Варто зауважити, більшість з них під час своєї активної діяльності зазнавали досить суворої критики", - розповіли у фонді.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Микола Азаров переконаний, що марка "Зроблено в Україні" повинна завойовувати ринки, які відкриваються для нашої держави.

Читайте також:

Азаров порадив студентам "ходити пішечки", якщо не вистачає на проїзд

Договір про зону вільної торгівлі між країнами СНД підписано

Україна приєднається до вільної торгівлі з ЄС не раніше літа

Україна та ЄС завершили переговори по зоні вільної торгівлі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: