Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Азербайджан замовив 10 українських літаків Антонова

Розпочато підготовку виробництва транспортних турбореактивних літаків Ан-178.

Українське Державне підприємство "Антонов" має тверде замовлення на постачання 10 літаків авіакомпанії Азербайджану.

Наразі літак випробовують з застосуванням вимог європейських норм, повідомляють на сайті ДП "Антонов".

"Проведення сертифікаційних випробувань Ан-178 сьогодні одна з першочергових задач для нашого підприємства. Ми випробовуємо літак з застосуванням вимог європейських норм CS-25. Ми маємо тверде замовлення на постачання 10 таких літаків авіакомпанії з Азербайджану. На "Серійному заводі "АНТОНОВ" розпочато роботу з розгорнення виробництва Ан-178", — зазначив президент ДП "Антонов" Олександр Коцюба.

У підприємстві також повідомили, що Ан-178 до сьогодні виконав близько сотні польотів загальною тривалістю понад 160 годин.

Крім того, в рамках наземних випробувань Ан-178 протягом серпня виконали й випробування з завантаження та розвантаження легкої колісної самохідної техніки.

Дослідження проводили за допомогою трьох армійських позашляховиків  HMMWV (High Mobility Multipurpose Wheeled Vehicle) М1097А2. 

Літак вдало пройшов випробування на заїд і виїзд, розміщення й швартування транспортного засобу в ньому. Незабаром проведуть завантаження й розвантаження літаків за допомогою піддонів та контейнерів.

Нагадаємо, у липні під час візиту президента Петра Порошенка до Азербайджанської Республіки було обговорено умови реалізації низки проектів між двома державами, зокрема, щодо постачання українських літаків Ан-178 до Азербайджану.

Залиште свій коментар

Вибір редакції