"Азов" відповів США на звинувачення у неонацизмі

Дата публікації
Перегляди
4449
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Азов" відповів США на звинувачення у неонацизмі

На думку бійців, неонацистська ідеологія навіть теоретично неможлива серед азовців. / Фото: facebook.com/azov.batalion

У полку вкрай здивовані такими заявами конгресу.

Полк Національної гвардії України "Азов" прокоментував звинувачення  Палати Представників США у неонацистському спрямуванні бійців полку. 

Заява про "фашистські погляди" полку була зроблена в конгресі США 10 червня з ініціативи конгресменів Джона Коньєрса та Теда Йоха. В результаті Україні відмовили у наданні ПЗРК та тренувальної допомоги "Азову". 

"Ми вкрай здивовані та обурені такими заявами. Наш полк завжди стояв на позиціях патріотизму та ніколи не апелював до жодних інших світових ідеологічних течій", - говориться у заяві полку на їх сторінці у Facebook.

Також вони відмітили небезпечність  перебування у Палаті проросійської французької партії.

"Парламентаріям, для демонстрації справжньої солідарності з Україною, радимо звернути увагу на проросійську французьку партію, яка невдовзі може стати правлячою", - наголошується у заяві.

Крім того, полк нагадав Штатам про Будапештський меморандум, за умовами якого США має гарантувати безпеку України.

"Хочемо нагадати, що США взяло на себе, відповідно до Будапештського меморандуму, зобов'язання гарантувати територіальну цілісність та суверенітет України. Звертаємо увагу, що рівень виконання цих гарантій, взятих США, перебуває у вкрай незадовільному стані", - стверджують у полку.

 

ЗАЯВА ПОЛКУ АЗОВ З ПРИВОДУ УХВАЛИ ПАЛАТИ ПРЕДСТАВНИКІВ США10 червня Палата Представників США ухвалила правку з ініціат...

Posted by Батальйон спеціального призначення "Азов" - нова сторінка on 12 Июнь 2015 г.

Тим часом у Широкиному загинув боєць полку "Азов".

Наступна публікація