Багатодітна сім'я переселенців з Луганщини отримала великодні подарунки зі США

Українська діаспора вирішила допомогти сім'ї речами та іграшками.

Багатодітна сім'я переселенців із Луганщини, яка нині живе на Буковині, отримала великодні подарунки зі Сполучених Штатів. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Три місяці тому в них згоріла хата, усі речі та документи. 15-річний хлопець урятував життя двом меншим братам та сестричці, коли виніс їх на руках з охопленого вогнем будинку. Він одразу став місцевим героєм.

А сюжет ТСН про рятівника побачила за океаном українська діаспора та вирішила допомогти сім'ї речами та іграшками. Нашу знімальну групу з подарунками від волонтерів з Америки вони не чекали.

Сам 15-річний Олег той день, коли виносив братиків і сестру з пожежі, згадувати не хоче. На руках уже майже не лишилося слідів від опіків, які тоді отримав. Окрім подарунків зі США, у коробці Олег знайшов і великодню листівку.

Раніше родині вже допомогли з побутовою технікою односельчани. Мати Ірина каже, що потроху почали заводити господарство. Родину поселили поки що тимчасово, проте сільська рада знайшла кошти, аби викупити будинок у власника та віддати переселенцям.

Кореспондент ТСН Олег Тудан.

ВідеоВеликодні подарунки зі США отримала багатодітна сім'я переселенців із Луганщини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: