Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Баканов відвідав зону ООС на Донбасі

Він зустрівся з колективом Головного управління СБУ в Донецькій і Луганській областях.

Тимчасовий виконувач обов'язків голови СБУ України Іван Баканов побував у зоні ООС на Донбасі, повідомила пресслубжа установи.

Баканов відвідав штаб Операції Об'єднаних сил в одній з військових частин, а також у Широкіному на передовій лінії. Під час робочої поїздки на Донеччину він зустрівся з колективом Головного управління СБУ в Донецькій і Луганській областях.

Очільник Служби безпеки поклав квіти до могил та місць загибелі співробітників української спецслужби Олександра Хараберюша і Геннадія Беліченка, вшанував пам'ять Олександра Аніщенка та Руслана Лужевского.

Як повідомлялося раніше, 23 травня президент Володимир Зеленський призначив юриста та співвласника студії "Квартал 95" Івана Баканова першим заступником голови Служби безпеки України.

ВідеоТимчасовий керівник СБУ Баканов анонсує кадрові звільнення старих заступників

Також реальні кримінальні справи, незважаючи на прізвища фігурантів, вже за два тижні. Це його перша поява у новому статусі. Колишній керівник виборчого штабу Зеленського і екс-керівник "Кварталу 95"  Іван Баканов за ті півтора тижні, відколи став першим замглавою СБУ, отримав допуск до державної таємниці і зараз вивчає стан справ.    

Тимчасовий керівник СБУ Баканов анонсує кадрові звільнення старих заступників

Вибір редакції