Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зірки каналу "1+1" разом з дітьми взяли участь у арт-марафоні #МояДитячаМрія.

Понад дві тисячі мрій з’явилися на величезній cтіні арт-марафону #МояДитячаМрія лише за чотири дні.

У Києві на Пейзажці біля Національного музею історії України мріями сучасних дітей малювалась наша нова історія. Організатори – рух "Здійсни мрію" –  мали на меті допомогти зробити мрії видимими, а відтак більш імовірними. Стіну розібрали в надійне сховище, але Марафон триватиме ще до кінця року і збере 100 тисяч малюнків мрій, щоб направити чарівним променем до зірок у Всесвіт.

Надихали дітей Феї руху “Здійсни мрію”, телеведучі Ліда Таран і Саша Лобода, також до проекту долучилась і стала співочою чарівницею арт-марафону Христина Соловій та художниця Анна Ломакіна. Першими свої мрії малювала ведуча "Сніданку. Вихідний" Валентина Хамайко, яка вчетверте вагітна, з дітками та Людмила Барбір із сином Тарасиком.

ВідеоУ центрі Києва діти намалювали свої мрії

У центрі столиці сьогодні мріяли та малювали свої мрії. На Пейзажній алеї стартував масштабний арт-марафон, який триватиме чотири дні. Тільки за перші пару годин величезне тридцятиметрове полотно мріями заповнили майже повністю. Про що мріють наші діти, та які мрії допомогли досягнути своїх цілей дорослим та нині відомим мрійникам, дізнавалася ТСН.

У центрі Києва діти намалювали свої мрії

Привітати мрійників та надихнути на великі мрії без обмежень завітали зірки "Сніданку з 1+1" Єгор Гордєєв і Олександр Попов, ведучий "Профутболу" Ігор Циганик та дитячий гурт Open Kids.

"Ми ніколи не знаємо, у що трансформуються дитячі мрії і до чого приведуть, але саме вони відкривають внутрішні поклики душі та саме з них починаються прагнення, саморозвиток та вибір професії. 95% українських дітей мріє стати супергероями та мати суперсилу: згідно дослідження українських соціологів та психологів, результати якого були представлені в червні в УНІАН, 39% дітей хочуть суперсилу саме для того, аби допомагати іншим людям. І це не може не радувати", - прокоментувала Лідія Таран, куратор проекту "Здійсни мрію".

Згідно з проведеними Українською маркетинговою групою дослідженнями, 38% батьків навіть не здогадуються про мрії своїх дітей, тобто - навіть не розмовляють з ними на цю тему. Однак, на щастя, 63% усіх дітей таки вірять у дива.

ВідеоУ столиці завершився арт-марафон #Моядитячамрія

На Пейзажній алеї сьогодні - фінал арт-марафону #Моядитячамрія. Чотири дні поспіль діти малювали свої найпотаємніші сподівання на величезній стіні, завдовжки в 12 метрів. Проект, який організував телеканал "1+1", мав навчити батьків не обрізати дітям крила, дослухатися до їхніх мрій та втілювати їх у життя. Усі малюнки на стіні стануть частиною кольорового світлового променю, що буде зітканий зі 100 тисяч мрій, і на новорічні свята його направлять у небо. 

У столиці завершився арт-марафон #Моядитячамрія

Арт-марафон #МояДитячаМрія об'їздить сім українських міст від лікарень до шкіл і в результаті збере в колекцію 100 тисяч мрій українських дітей.

Проект також розшукує 100 тисяч чарівників, які можуть допомогти здійснити мрії дітей. Адже здійснення мрій - це потужний мотиватор для активного руху в житті, щоб далі будувати неймовірні плани та чимдуж проявлятись у цьому світі.

Малюйте свою мрію у соцмережах і ставте хештег #моядитячамрія.

Залиште свій коментар

Вибір редакції