Білозір звинуватили у підтримці "секти Догнала", яка перевершила навіть "Біле братство"

Білозір звинуватили у підтримці "секти Догнала", яка перевершила навіть "Біле братство"

Оксана Білозір просила в 2004 році надати українське громадянство засновнику небезпечної секти / Фото: Публичные люди

Священики кажуть, що співачка привозила до Догнала політиків і громадських діячів.

Відома українська співачка і колишній міністр культури Оксана Білозір підтримує "секту Догнала", яку її засновники називають Українською правовірною греко-католицькою церквою.

Про це повідомила мати однієї з монахинь "догналівців", яка вже три роки не бачила своєї дитини.

Як з'ясували журналісти програми "Гроші", про причетність Білозір до "чорного братства" говорять навіть священнослужителі. "Є прямий зв'язок з "догналівцями". Вона привозила до них політиків, громадських діячів", - повідомив священик Української греко-католицької церкви отець Орест.

Ще у 2004 році Білозір, як депутат Верховної Ради України, звернулась з листом до тодішнього голови СБУ Валентина Наливайченка. В документі вона просила, посилаючись на рішення парламентського комітету, надати голові секти Антоніну Догналу громадянство України.

Відтак, якби співачка не попросила громадянства для Догнала, в Україні не було б цієї секти.

У свою чергу, Оксана Білозір відмовилась взагалі розмовляти з журналістами про діяльність і свою роль в Українській правовірній греко-католицькій церкві.

В Україні діє небезпечна секта Догнала

В Україні діє небезпечна секта Догнала

Проте вдалось дізнатися, що в 2012 році Львівський суд постановив, що лідера УПГЦ Антоніна Догнала слід депортувати з України. Минув вже рік, а він активно продовжує свою діяльність через те, що підрозділи МВС просто не можуть їх знайти.

Для того щоб знайти Догнала, програмі "Гроші" знадобилось лише кілька днів. Антонін Догнал проводив службу прямо в центрі Києва. В справжніх церковних рясах псевдосвященики вербували молодь під стінами Софії Київської.

Варто зазначити, що у 2004 році Догнал незаконно перетнув кордон України і заснував у Львові церкву. Офіційно її не визнає жодна з церков, а в Польщі та Чехії правовірна греко-католицька церква - секта.

Повʼязані теми:

Наступна публікація