Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Більшість людей зі "списку 47" під постійною охороною - СБУ

За словами Грицака, зараз активно ведеться розслідування замаху на Бабченка.

Більшість людей зі списку журналістів і громадських активістів, які могли стати жертвами спецслужб РФ, зараз під постійною охороною.

Про це повідомив на брифінгу голова Служби безпеки Василь Грицак.

"Значна частина зі "списку 47" перебуває під цілодобовою охороною. Некоректно буде назвати кількість тих, хто звернувся щодо гарантування безпеки", – заявив голова СБУ.

За його словами, зараз активно ведеться розслідування замаху на Бабченка.

"Від нас всі чекають підтвердження, так би мовити, "російського сліду". Я обіцяю вам: цей слід вже є, і ми вам про нього розповімо", - повідомив Грицак.

Нагадаємо, ввечері 29 травня з'явилося повідомлення, що в Києві стріляли в російського журналіста Аркадія Бабченко. Правоохоронців викликала його дружина. Від отриманих поранень у спину, попередньо - у легені та серце, чоловік начебто помер у кареті швидкої допомоги.

Пізніше видання Страна.ua опублікувало список з 47 журналістів і блогерів, яким загрожує смерть. Видання з посиланням на "джерело в СБУ" заявило, що цей список організатор "вбивства" журналіста Аркадія Бабченко Борис Герман нібито передав своєму "куратору Дмитру" в контррозвідці ще 21 травня 2018 року.

ВідеоЛуценко розповів, хто був посвячений у спецоперацію з Бабченком

Про проведення спецоперації щодо інсценування вбивства російського журналіста Аркадія Бабченка знало обмежене коло причетних, навіть серед санітарів моргу про це знали лише двоє осіб. І жодного витоку інформації не сталося, розповів генпрокурор.

Луценко розповів, хто був посвячений у спецоперацію з Бабченком

Залиште свій коментар

Вибір редакції