Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Масштабні пожежі охопили різні регіони України. 

Напередодні біля злітно-посадкової смуги аеропорту "Бориспіль" зайнялося незаконне сміттєзвалище. Другу добу рятувальники намагаються приборкати вогонь і тління. Нині окрім пожежних автомобілів працюють і бульдозери, які гортають сміття.

Повідомляє з місця подій журналіст ТСН Антон Страшко.

Найвищий рівень пожежної небезпеки панує нині у більшості регіонів України - це дані служби з надзвичайних ситуацій. Через посуху та відсутність дощів вогнем охоплені торфовища, сміттєзвалища та ліси. Третій день рятувальники та лісівники не можуть подолати пожежу на торфяниках у двох районах Рівненщини. Ускладнює гасіння вітер, через який постійно з’являються нові осередки займання. Рятувальники скаржаться, що через велике задимлення дуже важко працювати. Аби контролювати розповсюдження вогню - пожежні  проводять авіарозвідку дроном.

Палає і на Харківщині. Там від їдкого диму потерпають мешканці кількох населених пунктів. Рятувальні машини одна за одною поспішають на пожежу. Вогонь охопив – щонайменше 3 гектари військового полігону в Чугуївському районі - за півсотні кілометрів від Харкова. Масштабна пожежа на полігоні вирує ось уже третій день поспіль. Спершу через спеку зайнялася суха трава, а згодом під нею почав тліти торф.

Відео Україна в огні: у більшості регіонів панує найвищий рівень пожежної небезпеки

Через посуху та відсутність дощів вогнем охоплені торф'яники, сміттєзвалища та ліси. Пожежі не можуть приборкати по кілька днів, адже іноді джерела води знаходяться надто далеко. Кореспонденти ТСН повернулися зі згарищ і розкажуть про працю рятувальників під палючим сонцем у сюжеті.  

Україна в огні: у більшості регіонів панує найвищий рівень пожежної небезпеки

Поряд із військовою територією – хвойний ліс. Рятувальники намагаються не допустити, аби вогонь перекинувся на дерева.

У міськраді Чугуєва кажуть: за три дні пожежі чули чотири вибухи. Та військові запевняють, що людям нічого не загрожує. Бо найближчий населений пункт до полігону – за чотири кілометри.

Через пожежу в диму опинились кілька селищ та містечок району. Люди скаржаться, що потерпають від їдкого диму та смороду. А в місцевих школах через нестерпний дим навіть змістили уроки. Відзавтра заняття розпочнуться о 10 ранку. 

Окрім того в населеному пункті Калинівка, де люди колись змушені були тікати через вибухи місцевих складів, знову почули поодинокі вибухи. Горить трава на околицях полігонів і  вибухають снаряди, які не забрали раніше. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції