Через Лепса й Безрукова в Україні заборонили ще кілька російських каналів

Їхній контент не відповідає законодавству України.

В Україні було припинено транслювання ще 14 російських каналів. Їх визнали такими, що не відповідають вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавству України.

Про це повідомляється на сайті Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Зокрема, ними стали: "Радость моя", "Музыка Первого", "Оcean–TV", "HD Life", "ТДК (Телевизионный Дамский Клуб)", "24 Док", "Детский", STV, "Индия ТВ", "Здоровое телевидение", "Ля-минор ТВ", "Еврокино", Drive, "Мать и дитя".

Голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко у Facebook назвав три основні групи порушень: порушення законодавства про рекламу, участь заборонених осіб та популяризація, пропаганда.

Крім того, він попередив, що очищення ефіру триватиме.

Сьогодні ще 13 каналів визнали такими, не відповідають вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і за...

Posted by Юрий Артеменко on Thursday, March 17, 2016

У Нацраді зазначили, що в ефірі телеканалу "Детский" зафіксовано трансляцію анімаційних роликів "Мультироссия" про популяризацію різних міст і регіонів Російської Федерації, які мають ідеологічний характер. Зокрема, демонструвалися короткі заставки "Моя родина – Россия", "Столица нашей родины – Москва", "Автомат Калашникова – наше национальное достояние" тощо. 

Водночас частина телеканалів транслювала записи за участю росйських співаків Валерії, Йосипа Кобзона, Олега Газманова, Стаса Пʼєхи, Сергія Безрукова, Григорія Лепса, яких внесено до переліку осіб, які загрожують національній безпеці України.

Раніше Держкіно анулювало прокатні посвідчення ще для восьми російських фільмів. Згідно з документом, забороняється прокат фільмів за участю актора Юрія Гальцева та музиканта Григорія Лепсверідзе (відомого під сценічним ім'ям Григорій Лепс).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: