Через рясні снігопади у заторах застрягли 400 автівок – "Укравтодор"

Не всі водії дослухаються до заяв про обмеження руху.

Через рясні снігопади в заторах застрягли близько 350-400 автомобілів в Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській областях.

Про це повідомляє прес-служба Укравтодору.

Робота по розблокуванню машин проводиться із використанням потужної високопродуктивної техніки БАТ, ІМР, ротора, автогрейдера.

В Укравтодорі зазначають, що одним з проблемних питань є безконтрольний рух великоваговиків на літній та зношеній гумі. Також в агентстві нарікають, що не всі водії дослухаються до заяв про обмеження руху.

Наразі для розчищення доріг задіяно близько 1 030 одиниць спецтехніки та 1 640 дорожніх робітників. Спільно з дорожніми організаціями до ліквідації заторів задіяні сили та засоби ДСНС. Також у черговому режимі перебувають до 490 одиниць спецтехніки в областях, які ще не постраждали від снігопадів.

Нагадаємо, фурам обмежено проїзд через Львівську, Житомирську, Хмельницьку, Тернопільську області, а також повністю закрито через сім районів Чернівецької області.

Київська область закриває західні під'їзди з 6 ранку понеділка, 14 листопада. Частково закрита для вантажівок Вінницька область.

ВідеоЗакриті школи та паралізований транспорт: різкий вітер, мокрий сніг застали Україну зненацька

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: