Через загрозу терактів донецьку міліцію перевели на посилений режим

Через загрозу терактів донецьку міліцію перевели на посилений режим

Терористи пообіцяли багато жертв у разі невиконання їхніх вимог

Міліція закликала жителів області проявляти пильність і, у разі виявлення будь-яких підозрілих предметів, телефонувати за номером "102".

Наразі міліція у Донецькій області переведена на посилений варіант несення служби, щоб не допустити можливих терактів.

Про це у понеділок, 21 листопада, повідомили у Відділі зі зв'язків з громадськістю Головного управління МВС України в Донецькій області.

У повідомленні підкреслюється, що у зв'язку з поширеною деякими ЗМІ інформацією про загрозу проведення терактів у Донецьку, правоохоронцями вживаються всі необхідні заходи щодо їх недопущення. Міліція області переведена на посилений варіант несення служби, при главку створено оперативний штаб, завданням якого є вжиття усіх необхідних заходів, спрямованих на забезпечення безпеки жителів регіону.

Водночас, міліція закликає жителів області проявляти пильність і, у разі виявлення будь-яких підозрілих предметів, телефонувати за номером "102".

Нагадаємо, 21 листопада в інтернеті з'явилося друге повідомлення від нібито організаторів вибухів у ряді міст України. "Керівництву, СБУ, прокуратури і МВС! Нагадуємо, що минає відведений на виконання наших вимог час. Сьогодні 21.11 в 14 годин має з'явитися зазначена у запорізькому листі інформація. У вівторок 22.11 до 16 години має бути готове все інше. Якщо ні – то готуйте труповозки, найближчу ціль для наступного удару ми вказали, це - Донецьк", - йдеться у повідомленні, залишеному на сайті" Коментарів".

Нагадаємо, після вибуху у Запоріжжі 21 жовтня знайшли записку, в якій невідомий вимагав перерахувати на вказані ним рахунки в банках 5 млн євро. У разі невиконання умов автор записки погрожував повторними вибухами.

Читайте також:

Вибухова Україна: хто стоїть за хвилею терактів

Терористи радять готувати в Донецьку "труповозки"

Донецька прокуратура підозрює владу у терактах

У Запоріжжі оголосили у розшук підривника супермаркета (фоторобот)

Донецький офіс комуністів почистили іноземні гастролери

Через загрозу терактів правоохоронці Донеччини працюють у посиленому режимі

Через загрозу терактів правоохоронці Донеччини працюють у посиленому режимі

Повʼязані теми:

Наступна публікація