Чоловік лишився безпритульним, витративши все на лікування доньки

Дата публікації
Перегляди
3190
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чоловік лишився безпритульним, витративши все на лікування доньки

З власних речей у пана Віктора - тільки одяг, що на ньому

Виявилось, українські закони таким людям зарадити нічим не можуть.

Без житла, без майна і без надії на допомогу залишився криворізький пенсіонер, який намагався врятувати свою дочку від раку, йдеться в сюжеті ТСН.

Щоби вилікувати її, чоловік продав усе, що мав, навіть одяг. Утім, жертви виявилися марними - після смерті доньки чоловік опинився простонеба, і тепер сам потребує допомоги.

Проте виявилось, українські закони таким людям зарадити нічим не можуть.

Нині 64-річний Віктор Армашов живе у дачному будиночку свого колишнього сусіда по садовому товариству. Той прихистив його, щоб чоловік не замерз на вулиці.

Після смерті дочки, пан Віктор залишився безпритульним, адже близких родичів, які могли б його прихистити у нього немає. А чоловік доньки забрати його до себе відмовився і через півтора роки одружився знов.

Чоловік каже, винаймати квартиру йому не по кишені - пенсія 800 гривень. Щоб отримати кімнату у гуртожитку звертався до районної влади. Проте виявилось, на неї годі й розраховувати. Адже нерухомість він продав за власним бажанням, відтак за законом, більше ні на яке житло від держави претендувати не може.

Відповідних муніципальних програм, кажуть у Криворізькій мерії, поки що не існує. Проте у цьому випадку таки пообіцяли зробити виняток.

Читайте також:

Життя пенсіонерів покращилось аж на 4 буханки хліба

Пенсіонерам вистачить на їжу 440 грн у місяць - Кабмін

У Києві "торгують" пенсіонерами - 25 тисяч за штуку

Батьківська відданість

Батьківська відданість
Наступна публікація