Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чубарова обурив приїзд в Україну Хакамади, яка підтримала анексію Криму

Виступ російської діячки анонсували перед Новим роком.

Голова Меджлісу Рефат Чубаров обурений анонсованим приїздом до Києва російської політикині Ірини Хакамади, яка має виступити на бізнес-форумі.

Приїзд росіянки оголосили перед Новим роком – її анонсували як "таємного спікера", "затребуваного бізнес-тренера, який знає, як мотивувати людей". Також зазначили, що Хакамада востаннє виступала в Україні шість років тому. Бізнес-форум за її участі має відбутись наприкінці лютого у столиці.

"Розслабляйтеся в передчутті насолоди... Вся московська погань, яка підтримала окупацію Росією Криму, збирається в Україну... Підніжний корм в Москві скінчився, охляли, поправитися вирішили в Києві", - написав Чубаров про приїзд Хакамади у своєму фейсбуці.

Спасибі, Сергій Стерненко ... Друзі, будь ласка, репост максимальний ..., в тому числі і особливо, в російському...

Опубліковано Рефатом Чубаровим Субота, 4 січня 2020 р.

У мережі пригадали, як російська діячка підтримала анексію Криму у 2014 році і називала Путіна "переможцем".

"Крим завжди потребував російської самоідентифікації. Я часто бувала в Криму. Навіть в ті спокійні часи, коли там були то "сині", то "помаранчеві", Крим особливо ніхто не чіпав. Але жителі півострова завжди хотіли бути в Росії. Як уже сталося, так сталося, але ви - переможець. ви дійсно провели супероперацію без жодного пострілу", - сказала Хакамада Путіну в ефірі російських державних каналів.

А у 2017 році говорила, що підтримує компенсацію Україні за анексований Крим, але "немає правового світу - це міф європейський".

Залиште свій коментар

Вибір редакції