Депутати підтримали ідею будівництва метро у Львові

Депутати підтримали ідею будівництва метро у Львові

Міськрада повинна розробити дорожню карту щодо вирішення цього питання.

У Львові може з'явитися метрополітен. Ідею його будівництва спочатку в петиції підтримали жителі міста, тепер же схвалення отримали і від депутатів міськради.

У петиції йдеться про те, що слід розморозити проєкт будівництва львівського метрополітену. Її підтримали 34 депутати. Про це пише zaxid.net.

Автор петиції Василь Лозовий зазначив, що через 10-15 років Львів розростеться і його частиною можуть стати Винники, Брюховичі, Сокільники, Дубляни, Малехів та інші сусідні села. Тож, аби запобігти транспортним заторам у місті, варто розвантажити вулиці від транспорту й збудувати метро - підземне чи наземне. Водночас, автор петиції пропонує заборонити будівництво метрополітену в історичному центрі Львова в радіусі одного кілометра від ратуші.

Після підтримання петиції депутатами тепер міський департамент житлового господарства та інфраструктури до наступної сесії міськради має підготувати дорожню карту щодо вирішення цього питання.

Нагадаємо, ідеї будівництва метро у Львові обговорюють кілька останніх десятиліть. У середині 1980-х була невдала спроба провести трамвайну лінію під землею, під час якої пошкодили історичні будівлі.

Дві нові станції метро на Виноградар мають здати 2021 року

Дві нові станції метро на Виноградар мають здати 2021 року

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація