Дівчина постраждала під час протесту проти забудови Андріївського

Дата публікації
Перегляди
2868
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Дівчина постраждала під час протесту проти забудови Андріївського

Протест проти забудови Андріївського узвозу проходить з посраждалими / Фото: Українська правда

Сутичка сталася, коли протестуючі намагалися прорвати кордон беркутівців.

Одна з учасниць протесту проти забудови Андріївського узвозу втратила свідомість після того, як її штовхнув співробітник "Беркуту".

Дивіться фото Захисники Андріївського узвозу з цеглою проривали кордон "Беркуту"

Акція протесту проходить під офісом головної компанії бізнесмена Ріната Ахметова. Як відомо, ділянку під новий комплекс на узвозі віддали фірмі Еста Холдинг, яка входить до групи компаній "СКМ" Ахметова.

Станом на 21:00 учасники акції почали активно розходитися. За деякими даними на захід зібралося близько 600-700 людей.

Активісти принесли з собою будівельне сміття: цеглу, пластикові пляшки та піносласт.

"Я приніс сюди одну цеглину з Андріївського узвозу. Спеціально взяв з дому пакет для цього. Про події дізнався в інтернеті. Раніше поважав Попова, бо він багато зробив для Комсомольська. Чув, що його там обирали на три терміни. Але зараз моє ставлення до нього кардинально змінилося. Такими акціями ми відстоїмо узвіз", - розповів "Газеті.ua" один з обурених киян.

Акцію прийшли підтримати депутати Київради Олександр Бригінець та Віталій Кличко.

Також під офісом "СКМ" знаходяться за різними даними від 50 до 100 працівників спецпідрозділу "Беркут", які перегородили вхід в офіс в СКМ, а також підхід до нього з боку Андріївського узвозу. Додаткових автобусів "Беркуту" поблизу немає.

Дивіться ФОТО Реконструкція Андріївського узвозу: руїни в центрі Києва

Як повідомляється, натовп людей намагався прорватися через кордон "Беркуту". Під час цього сталася сутичка. Один з працівників спецпідрозділу штовхнув на асфальт дівчину, після чого вона втратила свідомість.

Лікарі швидкої допомоги, які прибули на місце, оглянули постраждалу і забрали її до лікарні.

Під офіс компанії також під'їхала сміттєзбиральна машина, але активісти не давали комунальникам забрати сміття. Пізніше на прохання міліції мітингувальники зібрали сміття у пакети.

До активістів вийшли представники компанії-забудовника об'єкту на Андріївському, які підтвердили, що будівництво призупинено.

Зазначимо, що після знесення кількох будинків компанія-забудовник Андріївського узвозу ЕСТА Холдинг відмовилася від ідеї побудувати великий торгово-офісний центр. Замість нього вона запропонувала міській владі збудувати на території колишньої фабрики "Юність" малоповерховий арт-простір, який повністю зберігає дух Андріївського узвозу

Перед офісом компанії, яка забудовує Андріївський, триває акція протесту

Перед офісом компанії, яка забудовує Андріївський, триває акція протесту

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2868
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація