Для жителів Донбасу не існує обмежень під час призову до армії - Генштаб

Планові завдання під час попередніх черг мобілізації в цьому регіоні виконали в повному обсязі.

Під час проведення призову до лав ЗС України не існує жодних обмежень для жителів Луганської та Донецької області. На цьому наголосив начальник відділу впровадження служби в резерві Мобілізаційного управління Головного управління оборонного та мобілізаційного планування Генерального штабу ЗС України полковник Михайло Щербина.

"Жодних обмежень для мешканців Луганської та Донецької області під час проведення призову до лав ЗС України не існує. Вони так само підлягають призову, як і жителі інших регіонів України", - цитує його прес-служба Генштабу.

Відповідно до Закону України "Про військовий обов'язок та військову службу" кожен громадянин України після прибуття до нового місця проживання повинен в 7-денний термін стати на військовий облік в найближчому військовому комісаріаті, нагадують військові.

У Генштабі також додали, що кожен громадянин України має можливість добровільно звернутись до найближчого військового комісаріату з питань призову на військову службу.

"Важливо пам'ятати, що громадяни, які добровільно призиваються до лав ЗС України, мають право обирати бойову військову частину, в якій планують проходити військову службу", - йдеться в повідомленні Генштабу.

Також військові наголосили, що планові завдання під час попередніх черг мобілізації Луганська та Донецька області виконали в повному обсязі.

Нагадаємо, новий призов на строкову службу до лав ЗСУ відбудеться у жовтні 2016 рокуновобранців не відправлятимуть до зони антитерористичної операції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: