Дніпровський терорист оголосив голодування через обвинувачених друзів

Дата публікації
Перегляди
890
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Дніпровський терорист оголосив голодування через обвинувачених друзів

Сукачов вимагає звільнення друзів як невинних

Адвокати іншого обвинуваченого подали в суд скаргу на бездіяльність прокурора.

Один з обвинувачених у терактах в Дніпропетровську Віктор Сукачов оголосив голодування з вимогою звільнити його друзів, обвинувачених у цьому злочині, повідомляють джерела Української правди.

Голодування Сукачов оголосив 15 жовтня у зв'язку з черговою відмовою у заявленому клопотанні щодо звільнення Дмитра Реви і Льва Просквірніна з-під варти як невинних.

Тим часом адвокати Реви подали скаргу в суд на бездіяльність прокурора Дніпропетровської області щодо заяви про злочини Реви.

У ході вивчення матеріалів кримінальної справи Рева, який звинувачується в пособництві в скоєнні терористичних актів, 2 жовтня подав заяву на ім'я прокурора Дніпропетровської області про скоєний відносно нього злочин.

У своїй заяві про злочин Рева вказав на протиправні дії працівників міліції, а саме про факт відкритої фальсифікації доказів його причетності до пособництва у здійсненні терактів.

Нагадаємо, 27 квітня вдень у Дніпропетровську протягом години сталися чотири вибухи, постраждала 31 людина (в тому числі 10 підлітків), 26 із них були госпіталізовані. Всі вибухові пристрої були закладені в бетонні урни.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
890
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація