Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До України приходить найбільший в Європі автобусний перевізник

Нічні рейси розпочнуться вже від 27 липня, а денні маршрути - від 10 серпня.

Один з найбільших автобусних перевізників Європи FlixBus запускає прямі маршрути з України. Про це повідомляє delo.ua.

Так, від 27 липня компанія розпочне здійснювати нічні рейси з Києва, Львова, Рівного та Житомира до Польщі (Краків, Катовіце) і Чехії (Острава, Прага, Брно). Денні маршрути запустять від 10 серпня.

Зазначається, що Flixbus фактично від 2016 року продає квитки зі Львова та Ужгорода до Амстердама, Берліна, Відня, Фракфурта та інших міст, утім перевезення здійснювала компанія-партнер LEO Express.

"Нові маршрути FlixBus в Україні - це черговий крок у бік поширення FlixBus на територію Східної Європи. Беручи до уваги рішення Європейського Союзу про введення безвізового режиму з Україною, ми очікуємо зростання попиту на подорожі в країни Європи з України. В наших подальших планах - проведення ще більшого числа маршрутів FlixBus з України в Європу ", - відзначив віце-президент FlixBus в Східній Європі Микола Войтюк.

Про ціни на автобусні рейси можна дізнатися з сайту компанії. Наприклад, маршрут з Києва до Кракова та Катовіце обійдеться у 559 грн. Рейси до Чехії будуть дорожчими.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що від Харкова до польського міста Познань запустять автобусний рейс. Автобус курсуватиме від 1 серпня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції