Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Догралася": фігурантка підліткової бійки під Києвом залишила допис у соцмережах

Юристи говорять про неминучість штрафу за відзняте відео розправи.

На Київщині 9-класниця відгамселила свою однолітку на очах у кількох інших, а глядачі зняли відео розправи на мобільний телефон і виклали в мережу. Тепер конфлікт вивчають не лише освітяни, а й правоохоронці, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Словесний конфлікт між дівчатами, а потім і бійка зчинилися на тихій вулиці села Вишеньки в той час, коли підлітки поверталися зі школи. Після інтернет-розголосу тільки й розмов у селі, що про бійку. Шкільні друзі дівчат розповіли, що конфлікт між 9-класницями спалахнув іще під час уроків. Після нападниця наздогнала однолітку вже на вулиці – і почала товкти на камеру. "Одна дівчинка наносила тілесні ушкодження іншій, а її сестра в цей час знімала цю подію на мобільний телефон", - пояснив речник обласної поліції Микола Жукович.

ВідеоНа Київщині школярка жорстоко побила дівчину-підлітка на очах у ровесників

Глядачі зняли відео розправи на мобільний телефон, і виклали у Мережу. Тепер конфлікт вивчають не лише освітяни, а й правоохоронці. 

На Київщині школярка жорстоко побила дівчину-підлітка на очах у ровесників

Вітчим потерпілої неохоче розповідає про те, що сталося, але визнає, що сварка між школярками сталася через плітки, а дівчина, що на відео била його падчірку, тільки-но переїхала до села зі столиці. "Хтось їй щось сказав, що якісь плітки Діана розпускає. Ні вибачень, нічого від батьків цієї дівчинки ми не почули", - каже чоловік і обіцяє так просто ситуацію не лишати.

Кривдницю вже допитала поліція, а в мережу дівчина виклала фото машини правоохоронців із коментарем: "Догралася". За фактом побиття вже відкрито кримінальне провадження. Протокол також складено на батьків дівчини, яка знімала подію на відео – цього вимагає закон про булінг, який набув чинності тиждень тому. "Булінг, який передбачає відповідальність адміністративну за насильство фізичне, психологічне, сексуальне щодо учасників освітнього процесу", - пояснив юрист громадської організації "Батьки SOS" Роман Бондаренко. Тепер порушникам цього закону загрожує штраф у розмірі 850 – 1700 гривень. Чи покарають нападницю та який штраф сплатять батьки авторки відео, буде вирішувати суд.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

Залиште свій коментар

Вибір редакції