Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть Олені здолати рак шкіри

Допоможіть Олені здолати рак шкіри

На лікування потрібні десятки тисяч доларів.

Бездєнєжна Олена вже 4 роки бореться з меланомою, після того, як виявила в себе невус.

«У лютому 2016 року мені зробили операцію з видалення з широким закінченням шкіри в ділянці лопатки і призначено лікування протягом року з обстеженням і наглядом у онколога в інституті раку в Києві. Через пів року у мене стався рецидив, і виявлено новоутворення. У вересні 2017 мені було зроблено дві операції і проведена трепанація черепа і видалення позамозкового утворення голови в скроневій області. Після проведення досліджень утворень було підтверджено злоякісні утворення, рецидив меланоми», - каже жінка.

Знову лікування і постійні обстеження, і знову рецидив, але вже з метастазами.

Відео Ворог, якого не відчуєш: чому так важливо постійно пильнувати родимки на тілі

Лікування за кілька мільйонів гривень - саме стільки коштує боротьба з меланомою шкіри - поширеним видом раку. Щороку кількість хворих на неї в Україні збільшується. Серед них стає дедалі більше молоді. Якщо виявити недугу на ранніх стадіях, її цілком можна здолати.  

Ворог, якого не відчуєш: чому так важливо постійно пильнувати родимки на тілі

«Моїм лікарем-онкологом після консультації з ізраїльськими колегами і проведення додаткових досліджень пухлини (BRAF) і крові мені призначено лікування хіміопрепаратами. За ці роки хвороби витрачено багато коштів і сил, а подальше лікування дуже дороге, але воно дає позитивний результат! Я дуже прошу вас допомогти мені! Мені треба жити», - каже жінка і просить про допомогу.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк № картки 5168 7554 1996 7803

Карта Монобанка: 5375 4141 0885 1899

БЕЗДЄНЄЖНА МАРІЯ ЮРІЇВНА

http://help4mom.tilda.ws/elenavmelanoma

Залиште свій коментар

Вибір редакції