Допоможіть врятувати життя Оксани!

Дата публікації
Перегляди
21к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Допоможіть врятувати життя Оксани!

У Оксани численні забиття та 60 відсотків опіків тіла

У Миколаєві троє чоловіків зґвалтували 18-річну Оксану, а щоб приховати злочин підпалили її. Нині за життя дівчини боряться лікарі.

Оксана стала жертвою нечуваної жорстокості. Троє чоловіків зґвалтувавши дівчину, намагались її вбити і спалити тіло.

Дівчину, що ледь дихала та благала про допомогу, знайшов випадковий перехожий на покинутому будівництві. Приголомшений чоловік викликав "швидку" та міліцію. Медики кажуть, у Оксани численні забиття та 60 відсотків опіків тіла.

В лікарні дівчина розповіла матері, як у кафе познайомилась із двома молодиками. Із нагоди жіночого свята вони пригостили її горілкою. Отямилася дівчина оголена в незнайомій квартирі вже із трьома чоловіками. А коли пригрозила, що розповість про зґвалтування, один із кривдників почав її душити. Потім чоловіки винесли тіло дівчини і підпалили. Та попри усі знущання вона вижила.

За свідченнями потерпілої, нападників затримали вже наступного дня. Свій вчинок вони пояснили браком адреналіну в житті. За спробу навмисного вбивства підозрювані можуть решту життя провести за ґратами.

А Оксану чекає тривале і дороге лікування. Мама дівчини просить небайдужих людей допомогти зібрати кошти на порятунок доньки.

Телефон мами - Тетяна Суровицка 095 047 32 75

Реквізити для допомоги:

Карта Приватбанка:

6762 4620 5746 3702

Допоможіть врятувати життя Оксани

Допоможіть врятувати життя Оксани

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
21к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація