Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дружині вбитого у Кривому Озері приписують роман із таксистом

Пізно вночі на таксі повернулась саме дружина, а не чоловік

Кривоозерська справа обростає новими подробицями. Скандал у родині вбитого поліцейськими Олександра Цукермана зчинився на підґрунті ревнощів, йдеться в ТСН.16.45.

Пізно вночі на таксі додому повернувся не чоловік, а його дружина, у якої з таксистом, нібито, були теплі стосунки. Її чоловік, що був напідпитку, вискочив із хати і накинувся на водія. Про це розповів товариш таксиста, який нині лагодить його розбите авто.

"Вася і не чекав, він приревнував і Васю бахнув. Вася потім вирвався, поки добіг до райвідділку, а ті йому кажуть, що вже наряд там. Лопатою так не б'ють, це не лопатою, це удар м'який, це швидше чиєюсь головою", - каже друг таксиста.

Чи була в цій історії лопата, з якою начебто покійний кидався на поліцейських і загалом що відбувалося у провулку, відповідь на багато запитань міг би дати відеозапис з камери з тутешнього універсаму. Однак прокуратура вилучила це відео. Що там, не розголошують.

Тим часом шукають пістолет, який, на відміну від лопати, точно був. За свідченнями поліцейських у суді, патрульний водій його викинув у річку з мосту. Шансів, що його знайдуть, дуже мало, кажуть рятувальники, але це головний речовий доказ, тому прочісують дно вже другу добу.

"Течія, брудна вода, тяжко знайти такий маленький предмет, на такій великій відстані. Видимості практично нема", - каже працівник групи водолазно-рятувальних робіт Костянтин Лалач.

Родини поліцейських, який підозрюють у забитті до смерті Олександра Цукермана, бояться помсти та самосуду. Вони також чекають на об'єктивне розслідування справи і не хочуть зустрічатися з журналістами.

Покарання можуть отримати і місцеві жителі, які штурмували райвідділок та перекривали трасу на знак протесту. Місцева влада вже готує подання до правоохоронців щодо покарання винних у масових заворушеннях.

Відео Сім'я Цукермана відмовляються повідомляти, де знаходиться тіло загиблого

Залиште свій коментар

Вибір редакції