Двох хасидів, які організували погром на могилі цадика Нахмана в Умані, видворять з України (3 фото)

Іноземцям доведеться примусово покинути Україну.

Двох хасидів, які влаштували дебош на могилі цадика Нахмана, розгромивши огорожі, видворять з України. Йдеться про громадян Ізраїлю, які брали найактивнішу участь у погромі.

Про це 10 вересня повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

З його слів, у погромі брала участь ціла група, однак видворять тільки двох найактивніших дебоширів. Геращенко уточнив, що вони є організаторами заворушень. Щодо них уже направлено адмінматеріали до Уманського міськрайонного суду.

"Національною поліцією і Державною міграційної службою прийнято рішення про видворення з України двох найбільш агресивних громадян Ізраїлю, які спричинили заворушення в Умані", - зазначив заступник міністра внутрішніх справ.

Водночас Геращенко попередив, якщо інші іноземці вчинятимуть подібні хуліганські дії, на них чекає аналогічне покарання у вигляді депортації.

Нагадаємо:

  • В Умані місцеві мешканці не пускали хасидів: з'явилося відео конфлікту 
  • В Умані хасиди влаштували погром біля могили рабина Нахмана: з'явилося відео 
  • Об'єднаній єврейській громаді України відреагували на погром біля могили рабина Нахмана  

Відео Хасиди розтрощили огорожу біля могили цадика Нахмана в Умані

Хасиди розтрощили огорожу в Умані. Прочани знесли частину загородження біля могили цадика Нахмана, яка була встановлена для дотримання дистанції при відвідуванні святині. Хасидам не сподобалося, що паркан затулив їм шлях до могили, і вони почали його зносити. Поліції вдалося втихомирити бунтівників, на двох з них склали адміністративний протокол за статтею дрібне хуліганство. Рош га-Шана або ж єврейський Новий рік цьогоріч святкують з вечора 18 вересня. Щороку тисячі прочан приїжджають до могили засновника течії хасидизму цадика Нахмана в Умань. Проте через епідемію коронавірусу уряд заборонив в`їзд на територію України іноземних громадян.

Хасиди розтрощили огорожу біля могили цадика Нахмана в Умані

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів