Двоє студентів-іноземців порізали чотирьох луганчан

Двоє студентів-іноземців порізали чотирьох луганчан

Ілюстрація

Іноземці 31 і 25 років у під'їзді житлового будинку з хуліганських спонукань завдали ножові поранення чотирьом місцевим жителям 19 - 25 років.

Співробітники Луганського міського відділу міліції 6 листопада порушили 2 кримінальні справи за фактом завдання ножових поранень 2 іноземними студентами 4 жителям Луганська. Про це повідомив представник управління Міністерства внутрішніх справ в області.

З його слів, установлено, що іноземні студенти 31 і 25 років у під'їзді житлового будинку з хуліганських спонукань завдали ножові поранення чотирьом місцевим жителям 19 - 25 років.

Одного з потерпілих госпіталізували.

За цим фактом міліція порушила справи за ч.2 ст.15, ч.2 ст.115 і ч.4 ст.296 (замах на вбивство й хуліганство) Кримінального кодексу.

Підозрювані студенти-іноземці затримані. Ведеться слідство.

Слід зазначити, співробітники Луганського міського відділу міліції з 3 листопада посилили патрулювання студентського містечка Луганського національного університету через побиття невідомими в масках 4 іноземних студентів.

Нагадаємо, 2 листопада міліція порушила 2 кримінальні справи за фактом побиття 1 листопада 4 іноземних студентів і розгрому бітами 2 кіосків невідомими в масках по вулиці Оборонній у Луганську.

Читайте також:

На Рівненщині поляк збив на смерть українця

За побиття міліцією іноземця Україна заплатить 16 тис. євро

У Москві засудили банду неонацистів, які витончено вбивали іноземців

Повʼязані теми:

Наступна публікація