Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екс-директор Мистецького арсеналу подарував доньці ресторан у Лаврі

Такий подарунок для дочки коштував 1 млн 200 тис. грн., розповів Дідковський, зазначивши, що "це небагато".

На день Івана Купала бізнесмен і голова партії "Віче" Ігор Дідковський подарував своїй доньці власний ресторан. Він відкривається на території Києво-Печерської лаври, поруч з музеєм Івана Гончара. Про це йдеться у програмі "Світське життя".

Ведуча програми Катя Осадча поцікавилась в бізнесмена, чи не обійшлося у цій справі без адмінресурсу.

"Ніхто мені не допомагав. Я створив піклувальну раду… Навіть для національного музею отримати землю – це неможливо", - сказав Дідковський.

На питання Осадчої, а чи можливо отримати землю під ресторан на території Лаври, Дідковський відповів, що землі під рестораном нема.

"Ресторан є елементом музею, і закон "Про музеї та музейну справу", глава 13, каже про рекреаційну зону музею… Тяжко запросити моїх колег – банкірів, бізнесменів. Вони не ходять в музеї чомусь. А сьогодні прийшли" - зазначив він.

Такий подарунок для дочки коштував 1 млн 200 тис. грн., додав Дідковський, зазначивши, що "це небагато".

Бізнесмен також є колекціонером, власником найбільшої колекції скіфського золота. За його словами, вона нараховує 21 одиницю, 4 пекторалі, єдиний в світі пояс скіфської цариці, і оцінена Дойчбанком – у 18 млрд. євро. "Їй нема ціни", - додав він.

На питання ведучої про те, чи є все це його приватною власністю, Дідковський зазначив: "це моя приватна власність, яка є недержавною частиною музейного фонду України". Він додав, що купував колекцію за десятки мільйонів доларів.

Відео Екс-директор Мистецького арсеналу подарував доньці ресторан у Лаврі

Залиште свій коментар

Вибір редакції