Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екснардеп Жеваго заперечує отримання підозри від ДБР

Бізнесмен категорично заперечує звинувачення.

Екснардеп та мільярдер Костянтин Жеваго, якого ДБР підозрює у розтратах коштів вкладників банку "Фінанси та кредит", заявляє, що не отримав повідомлення про підозру у відповідності з українським законодавством. Про це йдеться у заяві ради директорів компанії "Ferrexpo", виконавчим директором якої є Жеваго.

У компанії зазначають, що Жеваго категорично заперечує звинувачення, які йому винесли в Державне бюро розслідувань (ДБР).

"Пан Жеваго повідомив правлінню "Ferrexpo", що не отримав повідомлення про підозру у відповідності з законодавством України. Крім того, публічне поширення такої недостовірної інформації в ЗМІ порушує його права і законні інтереси як громадянина України і завдає прямої репутаційний і економічний збиток бізнесу, акціонером якого є Жеваго. Це підриває міжнародний авторитет і економіку країни України та ставить під загрозу подальшу реалізацію великих інвестиційних проектів в Україні", - йдеться у заяві.

Як повідомлялося, 27 вересня Державне бюро розслідувань України заочно вручило підозру екснардепу та бізнесмену Костянтину Жеваго, якого раніше перевіряли на причетність до схеми з розтрати та легалізації 2,5 мільярда гривень банку "Фінанси та Кредит". 

Нагадаємо, у грудні 2015 року Національний банк України за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб ухвалив постанову про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ "Банк "Фінанси та Кредит".

5 серпня 2019 року ексзаступникові голови правління банку "Фінанси та кредит" та начальникові управління банку, яких слідство викрило у привласненні 2,5 мільярда гривень, оголосили підозри. Протягом 2007-2014 років офшорна компанія відкрила кредитні лінії у іноземних банках, після чого між банками з української та іноземної сторони уклали договори застави на загальну суму 113 мільйонів доларів США. Банк, чиє керівництво брало участь у оборудці, поручився за офшорну компанію власними коштами. Власником цього банку був бізнесмен Костянтин Жеваго.

23 вересня повідомлялося, що Державне бюро розслідувань викликає бізнесмена та екснардепа Костянтина Жеваго для вручення підозри.

Відео У ДБР Порошенка допитували про націоналізацію "Приватбанку" та ситуацію в Керченській протоці

Свідчення Порошенко на допиті давав дві години. За його словами, мова йшла про націоналізацію "Приватбанку" та ситуацію у Керченській протоці, коли росіяни захопили українські судна. На запитання журналістів Порошенко не відповідав. У ДБР кажуть, допит - не останній: Петра Порошенка викликатимуть ще.    

У ДБР Порошенка допитували про націоналізацію "Приватбанку" та ситуацію в Керченській протоці

Залиште свій коментар

Вибір редакції