Експерти назвали, у скільки обійдеться весняно-літній відпочинок 2017

Експерти назвали, у скільки обійдеться весняно-літній відпочинок 2017

Початок весни традиційно сколихнув туристичний ринок країни. Експерти стверджують, що у 2017 році відпочити планують на 20% більше українців ніж у попередньому.

Весною більшість обирають відпочинок у Карпатах. Доба розміщення в готелях Карпат коливається від 100 до 1500 грн за номер, в залежності від курорту та умов проживання. Найбільшим попитом користуються готелі з середнім чеком 300-500 грн на добу, запевняє ресурс акцій та розпродажів Скидочник. Переважна більшість шукає варіанти з бассейном, банею, спа-процедурами при цьому не нехтують знижками.

На море українські туристи поїдуть починаючи з травневих свят. Так, відпочинок у Одесі недорого обійдеться, якщо обирати економний хостел (у такому випадку ціна стартує від 70-ти гривень), або від 300 грн до 3000 грн за номер у готелі. Більш дешеві варіанти на Азовському морі – від 180 грн за номер для двох. Загалом, за останні роки українці розчарувалися в переповнених морських курортах України, які підвищують ціни, не змінюючи якості послуг.

Зазначають, що цього року значний попит на літній відпочинок в Туреччині та Єгипті. Туристи бронюють путівки вже зараз, щоб заощадити за допомогою раннього бронювання. Також за останній рік не було значних коливань курсу валют, що дозволило українцям дещо звикнути до цін та відкласти кошти на відпустки.

Ціни у Єгипті та Туреччині наразі досить низькі – від 450$ за двох. Єгипет переважно бронюють на весну, оскільки з 1 липня віза здорожчає у 2,5 рази (з 25$ до 60$). В'їзд в Туреччину навпаки - має стати простішим, якщо в силу вступить угода про спрощення візового режиму з Україною (згідно якої, можна відвідувати країну по внутрішньому ID-паспорті).

З перших днів березня українці почали цікавитися турами вихідного дня. Так, на екскурсію у Львів можна з'їздити до 2000 грн з людини, в Почаїв – 600 грн, до долини нарцисів у Закарпатті – від 1000 грн. В цілях економії, тури по Україні вигідніше організовувати самостійно або купувати зі знижками. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів