Політик понад два роки перебував у СІЗО в Луганській області, нині відбуватиме покарання під домашнім арештом.
Колишній голова парламентської фракції "Партія регіонів" Олександр Єфремов у середу, 24 липня, вийшов з СІЗО у Старобільську.
Про це повідомляє кореспондент ТСН Дмитро Святненко.
Олександр Єфремов вийшов з СІЗО близько 8 ранку. Жодних речей у руках не ніс. Його зустрів адвокат Євген Солодко на позашляховику Range Rover, яким Єфремов пересувається у Києві.
Також в машині політиків супроводжували двоє представників правоохоронних органів.
Дивіться інтерв'ю щодо подальших планів Єфремова впродовж дня на ТСН.ua.
Нагадаємо, 22 липня Апеляційний суд Києва відпустив під цілодобовий домашній арешт колишнього голову парламентської фракції "Партія регіонів" Олександра Єфремова.
Єфремов понад два роки перебував у слідчому ізоляторі у Старобільську Луганської області через підозру у державній зраді, скоєнні умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, вчинених особою, яка є представником влади, за попередньою змовою групою осіб, які призвели до тяжких наслідків, організаційному та іншому сприянні створенню та діяльності терористичної організації "ЛНР", організації захоплення будівлі, що забезпечує діяльність органів державної влади (Луганської облдержадміністрації) та пособництві в захопленні будівлі, що забезпечує діяльність органів державної влади, УСБУ в Луганській області.
Єфремов намагався балотуватись до Верховної Ради за списками "Опозиційного блоку" у першій десятці. Однак ЦВК відмовила йому у реєстрації, бо його невчасно внесли до списку.

