Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Політик нині перебуває у СІЗО у Старобільську.

Апеляційний суд Києва відпустив під цілодобовий домашній арешт колишнього голову парламентської фракції "Партія регіонів" Олександра Єфремова.

Як передає кореспондент ТСН з зали суду, Єфремов буде відбувати домашній арешт у Києві. Засідання тривало близько шести годин – Єфремов був присутнім через відеозв'язок, оскільки нині він перебуває у СІЗО у Старобільську.

Нагадаємо, Єфремов уже третій рік перебуває у слідчому ізоляторі у Старобільську Луганської області через підозру у державній зраді, скоєнні умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, вчинених особою, яка є представником влади, за попередньою змовою групою осіб, які призвели до тяжких наслідків, організаційному та іншому сприянні створенню та діяльності терористичної організації "ЛНР", організації захоплення будівлі, що забезпечує діяльність органів державної влади (Луганської облдержадміністрації) та пособництві в захопленні будівлі, що забезпечує діяльність органів державної влади, УСБУ в Луганській області.

Єфремов намагався балотуватись до Верховної Ради за списками "Опозиційного блоку" у першій десятці. Однак ЦВК відмовила йому у реєстрації, бо його невчасно внесли до списку.

Кореспондентка ТСН Олександра Мітіна

Відео Інтерв'ю ТСН з Олександром Єфремовим у камері СІЗО

Залиште свій коментар

Вибір редакції