Фанатів Євро-2012 лякають туберкульозом та сказом

Дата публікації
Перегляди
2511
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Фанатів Євро-2012 лякають туберкульозом та сказом

Іноземців закликали робити щеплення перед візитом до України

ВООЗ закликала іноземних туристів робити щеплення від кору та червоної висипки перед єврочемпіонатом.

Перед поїздкою до України на Євро-2012 іноземців закликають зробити щеплення, повідомляє ТСН.

Всесвітня організація охорони здоров'я лякає євро-фанатів туберкульозом, ВІЛ/СНІД і навіть сказом. Щоб вберегтися, їх закликають вакцинуватися, особливо - від кору і червоної висипки.

Також ВООЗ у співпраці з УЄФА і МОЗ розробила спеціальну пам'ятку для інтуристів, послуговуючись досвідом Південної Африки, яка організовувала чемпіонат світу з футболу у 2010 році.

"Це не є якась бананова республіка, це є порядок взаємодії, сповіщення про інфекційні захворювання якісь в країнах. Тут немає образ, тому що Всесвітня організація охорони здоров'я такі рекомендації робить і для Франції, і для Великобританії", - запевнив керівник відділу Державної санепідемслужби Віктор Ляшко.

Європу кір обсипає вже четвертий рік. Спалахнув він у 2009 році у Франції і торік там було вже до 15 тисяч хворих. Ще по 5 тисяч - в Іспанії та Італії. В Україні, за останніми даними МОЗ, від початку року вже майже 4 тисячі інфікованих.

Яку заразу можуть іноземні гості привезти до нас, у ВООЗ ще не аналізували. Тому лікарі закликають українців подбати про власні щеплення – хоча б обов'язкові.

Щеплення до Євро-2012

Щеплення до Євро-2012
Наступна публікація