Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
FEMENістки готові сісти на 4 роки за спиляний хрест

Опоненти руху закидають активісткам солідарність не з Pussy Riot, а з кремлівським режимом.

На місці спиляного напередодні поклонного хреста поблизу Жовтневого палацу в центрі Києва встановлено новий. До нього причеплено напис "Жертвам Голодомору та політичних репресій", ідеться в сюжеті ТСН.

Відновлення, як і встановлення хреста, ініціювала закарпатська громада Греко-католицької церкви.

Читайте також: На місці спиляного FEMEN хреста встановили новий

Священики і віряни не розуміють мотивів агресії FEMEN щодо релігійних символів загалом і цього хреста зокрема. Бо ж пам'ятник знак встановлено греко-католиками, а не представниками Російської православної церкви, конфлікт котрої з Pussy Riot нібито й був передумової акції "феменісток". До того ж, хрест символізує пам'ять українців про жертв московського режиму – і знищенням такого символу FEMEN, знову ж таки, солідаризується з тим режимом, котрий звинувачує в репресіях щодо Pussy Riot.

Дивіться фото: У Києві відновили повалений FEMENістками хрест

Утім, самі дівчата з такою аргументацією не погоджуються, а за вчинене обіцяють відповідати згідно закону. Активістка FEMEN Інна Шевченко про порушену кримінальну справу за статтею "хуліганство" знає, але ховатися не збирається, навіть попри загрозу 4-річного ув'язення.

"Ми готові до будь-якого розвитку цієї ситуації. Якщо до мене офійційно прийде за моєю адресою повістка і мені треба буде з'явитися до правоохоронних органів, звичайно, ми це зробимо", - пообіцяла Шевченко.

Відео Поновлений хрест

Залиште свій коментар

Вибір редакції