Флешмоб Зеленського #ідітьусраку припав до смаку українцям

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Юзери лишають у мережі креативні послання депутатам.

Сотні українців, серед яких актори, телевізійники та співаки, виклали свої відеозвернення до народних депутатів із лише однією вимогою – йти в п’яту точку. Флешмоб започаткував лідер "Кварталу 95" Володимир Зеленський після того, як депутат Верховної Ради Олег Барна відправив журналіста програми "Гроші" каналу "1+1" на три літери за запитання про кнопкодавство, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Регламентний комітет викликав Барну на своє найбличже засідання, а поки відео зі зверненням до можновладців у мережі переглянули майже півтора мільйона користувачів. Одні не втрачають можливості перед тим, як послати депутатів, нагадати про наявні роками проблеми в їхніх містах та селах. Інші долучаються до флешмобу без зайвих слів, але від усієї душі. А дотепні юзери створили навіть кілька жартівливих відео.

Як повідомлялося, до флешмобу долучилася співачка Оля Полякова. Вона виклала відео, в якому доволі емоційно коментує інцидент із Барною та нагадала депутатам, за чиї гроші вони сидять у Верховній Раді. Співачка порадила їм згуртуватися і піти разом в одне місце.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

ВідеоСотні українців долучилися до флешмобу Зеленського із непристойним посланням до депутатів

Сотні українців, серед яких актори, телевізійники та співаки, виклали свої відеозвернення до народних депутатів із лише однією вимогою - йти в п’яту точку. Флешмоб започаткував лідер "Кварталу 95" Володимир Зеленський після того, як Олег Барна відправив журналіста програми "Гроші" каналу "1+1" на три літери за запитання про кнопкодавство. 

Сотні українців долучилися до флешмобу Зеленського із непристойним посланням до депутатів

Залиште свій коментар

Вибір редакції