Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Голова Лісагентства звільнилась

Наразі причина такого рішення очільниці відомства невідома.

Сьогодні, 7 листопада, голова Державного агентства лісових ресурсів України Христина Юшкевич подала заяву на звільнення.

Про це вона повідомила на своїй сторінці в Facebook.

Період роботи в галузі лісництва Христина Юшкевич називає складним, однак дуже цікавим.

"Так, в лісовому господарстві є зловживання, але в більшості в галузі працюють відкриті та щирі люди. Це надзвичайно велика праця – садити та доглядати сотні гектарів лісу", - пише на своїй сторінці екс-очільниця Держлісагентства.

При цьому, Христина Юшкевич не повідомила причини своєї відставки.

Христина Юшкевич була призначена на посаду першого заступника голови Держагентства лісових ресурсів у грудні 2015 року, а з червня 2016 року тимчасово виконувала обов’язки голови відомства. На постійній основі вона була призначена очільницею агентства 21 вересня 2016, коли виграла конкурс на посаду.

Нагадаємо, що 20 червня 2017 року в Державному агентстві лісових ресурсів України проводились обшуки співробітниками НАБУ. Причиною послужила інформація про наявність в агентстві документів, пов'язаних з наказом про рекультивацію земель. Мова йшла про рекультивацію великих лісових господарств, на яких видобувають бурштин. На момент обшуків Христина Юшкевич перебувала на лікарняному.

ВідеоЖителі трьох сіл на Прикарпатті звинувачують лісників у вирубуванні цінної деревини

Залиште свій коментар

Вибір редакції