НАБУ проводить обшуки у Держлісагентстві

Керівництва агентства у приміщенні під час обшуків немає.

У Державному агентстві лісових ресурсів України відранку тривають обшуки співробітниками Національного антикорупційного бюро. НАБУ прийшло до Держлісагентства сьогодні, 20 червня, близько десятої ранку.

Як передає кореспондент ТСН, слідчі НАБУ мають ухвалу суду на проведення обшуків, проте не повідомляють причини. У офісі вилучають електронні носії та фотографують документи. Водночас керівництва агентства на місці обшуку немає – голова організації Христина Юшкевич перебуває на лікарняному, а її заступник Володимир Бондар у робочій поїздці.

За даними ТСН, співробітники НАБУ можуть шукати документи, пов'язані з наказом про рекультивацію земель. Мова йшла про великі лісові господарства, на яких видобувають бурштин.

Держлісагентство у офіційному коментарі на сайті зазначило, що надають повний доступ та співпрацюють зі слідчими. Обшук дійсно стосується виконання постанови КМУ № 1063 від 30.11.2016 "Деякі питання реалізації пілотного проекту рекультивації земель лісогосподарського призначення, порушених внаслідок незаконного видобування бурштину". Та наголошують, що розробником постанови є Кабмін, а не Держлісагентство. 

Нагадаємо, народний депутат від БПП Борислав Розенблат, охоронця якого затримали на хабарі у 200 тисяч доларів, заявив про обшуки у його помічників

Кореспондент ТСН Ольга Василевська

 

Залиште свій коментар