Київрада подовжила договір з "Київенерго" Ахметова

Документом передбачено припинення договору.

Київрада подовжила договір з компанією "Київенерго" на управління столичними тепломережами до 26 квітня 2018 року.

За це проголосували 62 депутати, передає Українська правда.

"Рішення передбачає припинення договору, який існував понад 16 років. Ми нарешті  повинні розпочати виконання наміченого плану щодо завершення угоди з "Київенгерго" та повернення майна київській громаді", - сказав доповідач з питання, заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Рішенням пропонується подовжити угоду до 26 квітня включно та провести інвентаризацію майна з подальшим поверненням його "у належному стані" київській громаді (загалом понад 90 тисяч об'єктів).  

Договір з "Київенерго" на управління міськими тепловими мережами закінчується 31 грудня 2017 року. У листопаді 2016 року Київська адміністрація заявила, що не має наміру подовжувати контракт з ПАТ "Київенерго" щодо управління тепловими активами міста. Київрада має намір розглянути питання, хто стане господарем тепломереж Києва, у листопаді 2017 року. У червні стало відомо, що КМДА розпочала переговори з фінською компанією Fortum про можливе управління енергокомплексом Києва. 

Як відомо, основними власниками "Київенерго" є компанія ДТЕК олігарха Ріната Ахметова (72%) і державна НАК "Енергетична компанія України"(25%). 

ВідеоЯк домогтися у Київенерго перерахунку платіжок та компенсації коштів

Залиште свій коментар