Готові на 95%: Гройсман передрік Україні гідний опалювальний сезон

Датою стовідсотковою готовності має стати 15 вересня.

До опалювального сезону житлово-комунальне господарство країни готове на 95%. Про це звітують в українському уряді, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Наразі відстають у показниках Тернопільська, Черкаська, Чернігівська, Львівська області та місто Київ. Керівництво держави очікує, що до 15 вересня показник готовності досягне бажаної позначки у 100%.

ВідеоВ уряді повідомили, наскільки житлово-комунальне господарство готове до опалювального сезону

Загалом у підземних сховищах назбирано 16 мільярдів кубометрів газу. За словами урядовців, цього більше, ніж достатньо, для безперебійного проходження опалювального сезону. "Я хочу ще раз підкреслити, можливо, для панікерів або тих, хто хоче, щоб в Україні був перманентний хаос. Ми гідно розпочнемо і пройдемо черговий опалювальний період. Ми маємо достатньо запасів газу, у нас все буде нормально з електроенергією, у нас все має бути нормально з теплом в оселях українців", - наголосив очільник Кабміну Володимир Гройсман.

Як уже повідомлялося, прем'єр також повідомив, коли подешевшає газ – за його словами, це станеться не раніше 2020 року, коли Україна, за задумом, зможе цілком забезпечувати себе газом власного видобутку.

Залиште свій коментар