Гройсман розповів, коли ціни на газ значно знизяться

За його словами, газ стане дешевшим "не на місяць і не на два, а раз і назавжди".

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що ціни на природний газ значно знизяться після збільшення Україною видобутку до рівня самозабезпечення, що станеться до 2020 року.

Про це він сказав на засіданні уряду, передає УНІАН.

"Тоді, коли ми станемо країною, яка зможе сама забезпечити свої потреби. У 2020 році ми зможемо перейти до зовсім іншого формування ціни на український газ. Він стане значно дешевшим, ніж зараз. Він стане дешевшим не на місяць і не на два, а раз і назавжди", - зауважив він.

Гройсман підкреслив, що до 2020 року Україна зможе вийти на такий рівень видобутку газу, який дозволить покрити потреби комунальної теплоенергетики та населення.

"Це дозволить врегулювати цінову політику і зробити ціни дешевшими. Це вже буде системно, на десятиліття вперед. Ми будемо повністю незалежні у питанні забезпечення газом комунальної теплоенергетики та населення", - зазначив глава уряду.

Нагадаємо, Порошенко пообіцяв зниження ціни на автогаз"Хочу підкреслити, що ми провели необхідні консультації з урядом, я говорив з прем'єр-міністром, у нас абсолютно чіткі й узгоджені підходи. Позиція перша: Антимонопольний комітет повинен вжити всіх заходів, щоб не допустити монопольного становища і зростання ціни, будуть перевірені всі постачальники газу. І якщо буде виявлено факт отримання високих прибутків, ті, хто це допустив, будуть звільнені, і ситуація буде повернута в норму", - запевнив Порошенко. 

Президент заявив про необхідність налагодити виробництво скрапленого газу в УкраїніВін дав відповідні доручення міністерствам, виробникам налагодити власне виробництво скрапленого газу. За його словами, заблоковані обсяги з РФ мають бути компенсовані українським виробником.

Порошенко наголосив, що основним постачальником скрапленого газу була Росія, але в умовах гібридної війни, було вирішено припинити або обмежити постачання, так само, як це відбувалося з природнім газом. 

Залиште свій коментар