Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ГПУ не збирається вручати підозру слідчому, який розслідує справи Майдану

Про це заявив прокурор Куценко.

Сьогодні, 20 квітня, прокурор ГПУ Владислав Куценко спростував інформацію про те, що нібито начальнику управління соціальних розслідувань ГПУ Сергію Горбатюку збираються вручити підозру. Підозр, стверджує Куценко, немає і навіть не готуються.

"Питань про повідомлення Горбатюку про підозру не стоїть. Розповсюджене окремими депутатами повідомлення не відповідає дійсності. Горбатюк працює на своїй посаді, виконує свої обов'язки", - прокоментував Куценко.

За словами прокурора, свідчення Горбатюка необхідні у питанні, яке підняв сам слідчий щодо тиску на нього.

"Нещодавно Горбатюк подав рапорт до в.о. генпрокурора, де підняв питання щодо можливого тиску на нього і втручання у його діяльність. Саме у зв'язку з цим і призначено службову перевірку. Саме в рамках перевірки й необхідні пояснення Горбатюка та деяких його підлеглих", - повідомив прокурор.

Водночас, каже Куценко, у ГПУ є питання до Горбатюка з приводу резонансних справ, які розслідує його управління, і які не доведені до суду. І з приводу цих справ від слідчого постійно вимагають звіт. Зокрема йдеться про справи Майдану, Лукаш, Єфремова, Іванющенка та інші.

Залиште свій коментар

Вибір редакції