ГПУ вимагатиме зняти недоторканність з депутата "Опоблоку"

Луценко обіцяє внести відповідне подання наступного тижня.

Генпрокуратура наступного тижня планує внести подання у Верховну Раду про зняття недоторканності з депутата від "Опозиційного блоку" Миколи Скорика.

Про це заявив генпрокурор Юрій Луценко у ході прес-конференції.

"Наскільки я розумію, сьогодні уже  підписана підозра колишньому першому заступнику Одеської обласної державної адміністрації громадянину Орлову в тому, що він організував заворушення біля обласної державної адміністрації", – заявив він.

Скорик в той час був головою Одеської облдержадміністрації, він підозрюється в причетності до заворушень під будівлею Одеської облдержадміністрації 19 лютого 2014 року.

Нагадаємо, у 2013 році тодішній президент України Віктор Янукович призначив нового голову одеської області. Замість Едуарда Матвійчука, який раніше очолював облдержадміністрацію, призначили Миколу Скорика.

В Одесі 19 лютого 2014 року біля будівлі обладміністрації відбулися сутички через акцію "Досить стріляти" проти застосування міліцією зброї стосовно активістів Євромайдану в Києві. Під час акції на активістів Євромайдану напали озброєні бейсбольними битами антимайданівці.

Залиште свій коментар

Наступна публікація