Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
 Російські спецслужби намагалися завербувати громадянина України

Чоловік повідомив про це Службу безпеки України

Представники ФСБ зробили спробу примусити громадянина України до співпраці, повідомили сьогодні, 9 жовтня, у прес-центрі Служби безпеки України.

Так, один з наших співвітчизників, працюючи нелегально на території РФ, попав під нагляд ФСБ, співробітники якої намагалися його завербувати за допомогою шантажу.

”Погрожуючи кримінальним переслідуванням за нелегальне працевлаштування, представники ФСБ змусили заробітчанина повернутися в Україну та зібрати інформацію щодо кількості особового складу і техніки українських військових підрозділів в прикордонних з Росією районах. Чоловік також мав надати відомості про засоби захисту державного кордону України, розміщення військових об’єктів та конфіденційні дані співробітників українських правоохоронних органів. Після виконання завдання він мав прибути до РФ та передати інформацію своїм ”кураторам”, - йдеться в офіційному повідомленні.

Однак одразу після повернення до України чоловік добровільно звернувся до СБУ та повідомив про факт вербовки. За що його було звільнено від кримінальної відповідальності, хоча, згідно зі статтею 111 Кримінального кодексу України, державна зрада карається позбавленням волі строком до 15 років.

Нагадаємо, раніше вже повідомлялося про те, що російські спецслужби майже масово стали вербувати українців або навіть підкупати деяких безвідповідальних громадян та використовувати їх у мітингах.

ВідеоКонтррозвідка викрила спробу завербувати чинних офіцерів української спецслужби

Залиште свій коментар

Вибір редакції