Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман поговорив з роботом Софією про Україну

Прем'єр запитав, що вона знає про країну.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман поспілкувався з всесвітньо відомою жінкою-андроїдом із штучним інтелектом Софією та запитав її про Україну. Український уряд готується підписати меморандум з роботом.

Про це йдеться на сторінці прем'єра у Twitter.

Гройсман розповів, що запитав у андроїда, що вона знає про Україну.

"Каже, що у нас - чверть всього чорнозему світу, найбільший у світі літак "Мрія", найпершу конституцію також написали у 1710 році в Україні. А композитору Миколі Леонтовичу належить найбільш впізнаваний і затребуваний музичний твір "Щедрик", - зазначив в дописі прем'єр-міністр.

ВідеоУкраїнський уряд готується підписати меморандум із роботом Софією

До Києва приїхала Софія - жінка зі штучним інтелектом, яка здатна розпізнавати людські емоції і демонструвати власні. Вона вже зустрілася з українськими урядовцями, менше ніж за півгодини робот має підписати Угоду меморандум про співпрацю із Державним агентством з питань електронного урядування щодо розвитку роботехніки і штучного інтелекту в Україні. А вже завтра робот завітає у "Сніданок з 1+1".

Український уряд готується підписати меморандум із роботом Софією

Нагадаємо, що 13 жовтня у Палаці спорту відбудеться OLEROM FORUM ONE - щорічна бізнес-подія України і Східної Європи, ключовою аудиторією якої є підприємці, топ-менеджери і власники бізнесу. Спеціальним гостем заходу стане робот Софія. Всесвітньо відома жінка-андроїд із штучним інтелектом, яка вміє обробляти зовнішню інформацію, розпізнавати людські емоції та вести діалог. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції