Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Хочу до мами": на Донеччині повісилася 16-річна сирота

Поліція відкрила кримінальне провадження.

У Краматорську Донецької області покінчила життя самогубством 16-річна дівчина. Її знайшли повішеною у сараї приватного домоволодіння увечері 29 листопада.

Про це повідомляє місцеве видання "ОбщеЖитие".

За інформацією журналістів, дівчина була круглою сиротою. 11 років тому у неї спочатку помер батько, а потім і матір, вихованням займалася бабуся.

Підліток залишила передсмертну записку, в якій є слова: "Хочу до мами". Також вона попросила постежити за її собаками.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України з позначкою "самогубство".

Нагадаємо, у Дніпрі 7 листопада в одній з квартир житлового будинку на Новозаводському провулку повісився 11-річний хлопець. Мати знайшла свого сина в петлі і відразу ж викликала на адресу бригаду швидкої медичної допомоги. До приїзду швидкої допомоги мама сама намагалася відновити дихання і серцебиття сина. Завдяки швидкій реакції матері та оперативним діям медиків дитину вдалося врятувати.

ВідеоСлідчі та батьки намагаються з'ясувати причину самогубства 14-річної школярки

У Харкові вранці, як зазвичай, дівчина зібралася та начебто пішла до школи, але там так і не з'явилась. Класна керівниця зателефонувала батькам, ті кинулися шукати дитину. Знайшли в зашморгу на спільному балконі між поверхами. Слідів насильницької смерті правоохоронці не виявили, тож головна версія - самогубство. 

Слідчі та батьки намагаються з'ясувати причину самогубства 14-річної школярки

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції