Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Холодницький побоюється надавати Венедіктовій доступ до справ

Холодницький побоюється надавати Венедіктовій доступ до справ

Венедіктова просить надати їй доступ до деталей слідства.

Голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький розповів про прохання генпрокурорки Ірини Венедіктової передати їй матеріали деяких справ, а також про свої побоювання щодо їхнього розголошення.

Про це йдеться у інтерв'ю Холодницького "Українській правді".

Сам запит Венедіктової на надання доступу до кримінальних справ Холодницький назвав несподіванкою:

"Ми не будемо записувати "відосик" на "відосик". Є комунікація, є законні рамки, і коли мені приходять запити: "невідкладно надай матеріали справ кримінальних, бо ми хочемо їх почитати" – ну, так не буде".

Холодницький розповів, що справи беруться вибірково. Останнім запитом від генпрокурорки було надання доступу до справи Гладковського. Голова САП поділився про можливість загрози витоку. Він не впевнений, що матеріали слідства буде читати лише Венедіктова, і припускає, що справа може піти "гуляти" всім Офісом генпрокурора. 

"Це мої здогадки. Тому, щоб уникнути розголошень даних слідства, ми робимо все, щоб зберегти незалежність антикорупційних прокурорів і детективів та, власне, зберегти таємницю слідства", - заявив Холодницький. 

Нагадаємо:

  • 26 травня генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова жорстко розкритикувала САП за бездіяльність, затягування та саботування розслідувань.
  • Після цього у САП відповіли Венедіктовій на критику своєї діяльності, звинувативши у деяких справах саму генпрокурорку.
  • Наразі генпрокурорка розпочала службову перевірку щодо Холодницького. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції