Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
IPhone 7 офіційно дозволили використовувати в українському ефірі

Нові айфони тепер офіційно можуть працювати в Україні як радіоелектронні засоби.

У вівторок, 4 жовтня, НКРЗІ прийняла рішення внести до реєстру радіоелектронних та випромінювальних пристроїв інформацію про останні моделі смартфонів iPhone 7 і iPhone 7 Plus.

"НКРЗІ прийняла рішення внести до Реєстру РЕЗ та ВП інформацію про 44 нові типи обладнання, а саме: двадцять сім типів радіообладнання систем стільникового рухомого радіозв'язку, у тому числі останні моделі радіотелефонів систем стільникового зв'язку iPhone 7 та iPhone 7 Plus", - зазначено у повідомленні комісії, опублікованому на офіційному сайті.

Таке рішення  Національної комісії з питань регулювання зв'язку та інформатизації означає, що iPhone 7 та iPhone 7 Plus тепер офіційно можуть працювати в Україні як радіоелектронні засоби.

Нагадаємо, нещодавно голова Державної фіскальної служби Роман Насіров прирівняв власників iPhone 7 до злочинців. Чиновник заявив, що всі iPhone 7, які продаються в Україні – контрабандні, а яблучні смартфони можуть вилучати у власників як доказ.

На заяву Насирова відреагували користувачі соцмереж. Вони жартують, що він знайшов лазівку, як відправити у в'язницю багатьох депутатів і чиновників, які придбали останню новинку від Apple.

Відео Українські власники іPhone 7 можуть привернути увагу слідчих

Залиште свій коментар

Вибір редакції