Із вересня старшокласники вчитимуть історію України за новими програмами

Зокрема, до програм вводиться поняття "депортація".

З нового навчального року учні 10-11 класів вивчатимуть історію України за новими програмами.

Про це повідомили у прес-службі Українського інституту національної пам'яті.

"Уперше в старших класах вводяться практичні заняття з уроками узагальнення та тематичного оцінювання. Виділено в окремі теми Українську революцію 1917-1921 років. Тепер період масових репресій та великого терору в Україні здобув справедливу назву – "Встановлення й утвердження радянського тоталітарного режиму (1921-1939 рр.)", - йдеться у повідомленні.

Також наголошується, що старшокласники вивчатимуть низку історичних постатей та персоналій, які сприяли розбудові України.

"У програмі виокремлено і розширено, зокрема, такі події, поняття, факти та терміни: бій під Крутами; етапи трудової та політичної еміграції; війни радянської Росії з Українською Народною Республікою; радянська окупація України; адміністративно-територіальні зміни українських земель протягом усього ХХ століття; Акт відновлення Української Держави; внесок українського народу у перемогу над нацизмом у Другій світовій війні; українці у військових формуваннях держав Об'єднаних Націй", - додали в УІНП.

Окрім цього в навчальні програми вводиться поняття "депортація" (депортація з Криму кримських татар та інших народів, а також масові депортації етнічних українців з Польщі в 1944-1946 роках); Українська Гельсінська група та багато іншого.

Як зазначається, наказ про затвердження навчальних програм для 10-11 класів міністр освіти Лілія Гриневич підписала 17 липня.

Нагадаємо, початкову школу із вересня переводять на нову програму навчання. З нового навчального року школярів розвантажать і більше уваги приділятимуть навичкам застосування знань у повсякденному житті.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: