Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кількість загиблих від грипу в Україні перевалила за 270 осіб

За добу жертвами вірусу стали понад десяток людей.

Міністерство охорони здоров'я повідомило про збільшення кількості загиблих від грипу. Жертвами вірусу станом на ранок 12 лютого стали 273 особи.

Напередодні кількість підтверджених випадків смерті від грипу становила 260 осіб. Серед лідерів за кількістю смертей від вірусу – Київщина, Одещина, Черкащина та Донеччина.

"З початку епідемічного сезону за оперативними даними зареєстровано 273 лабораторно підтверджених летальних випадки від грипу, з них 4 дитини віком до 17 років. Найбільша кількість летальних випадків в Одеській області – 40 випадків, місті Києві – 31, в областях Черкаській – 17, Донецькій – 19, Харківській – 15", - повідомляє МОЗ.

Раніше українців попередили про другу хвилю епідемії грипу. Її прогнозують на кінець лютого і початок березня. Урядовці просять світові фармацевтичні компанії про надання безкоштовних вакцин для щеплення груп ризику. Відсутність вакцинації вважається головною причиною високого рівня захворюваності.

Водночас з 3 лютого лікарі повідомили про те, що хвиля грипу йде на спад. У школярів майже в усіх регіонах країни закінчились канікули. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції