Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні значно збільшилася кількість охочих служити за контрактом

Про це повідомили у Міноборони.

Сьогодні, 12 лютого, речник Міноборони Вікторія Кушнір заявила, що в Україні з початку року кількість військовослужбовців, які виявили бажання укласти контракт зі Збройними силами, зросла у 20 разів порівняно з груднем 2015 року.

"Слід відзначити, що з початку року кількість військовослужбовців, які виявили бажання укласти контракт зі Збройними силами України, збільшилась до 6 тис. осіб – це у 20 разів більше, ніж у грудні 2015 року", - повідомила Кушнір, пише УНІАН.

"Дієвими стимулами вступу на військову службу за контрактом є можливість отримати безкоштовну вищу освіту, виплата одноразової грошової допомоги мобілізованим при укладанні контракту, суттєве збільшення грошового забезпечення", - додала Кушнір.

За її словами, серед військових професій, які зараз найбільш потрібні українському війську, – танкісти, артилеристи, механіки-водії, фахівці протиповітряної оборони, а також медики, ремонтники, зв'язківці.

Нагадаємо, що міністр оброни Степан Полторак заявляє, що грошове забезпечення військовослужбовців за контрактом буде більше середньої зарплати по Україні.

априклад, стрілець зараз отримує 2 341 гривню – той хлопець, який підписав перший контракт. Ми плануємо, що він буде отримувати 7 тисяч гривень. Командир відділення – 8 тисяч, командир взводу – 9 тисяч, командир роти і так далі – практично вдвічі буде збільшено грошове забезпечення в порівнянні з тим, що вони отримують зараз", - додав він

Залиште свій коментар

Вибір редакції